Proč masáže, protahovací cviky nebo zdravotní židle nemohou vyléčit bolesti zad jednou provždy?

12.5. 2017Tomáš Kuňák5126x

Mnoho lidí, kteří mají potíže s bolestmi zad, vnímají masáže, protahovací cviky, zdravotní židle nebo jiné pomůcky jako nejvhodnější řešení jejich bolestí. Masér jim rozmasíruje ztuhlé svaly, protahovacími cviky se snaží protáhnout zkrácené svaly a zdravotní židlí se snaží zabránit špatnému sezení a hrbení.

Celkem to zní jako správný postup, pokud někoho bolí záda, ale ve skutečnosti to není příliš chytrý postup, který by měl přinést trvalé řešení.

Věřím tomu, že někteří z Vás budete namítat, že masáže Vás krásně uvolní a cítíte se lépe. Protahovací cviky Vás krásně protáhnou a opět se cítíte lépe. A zdravotní židle Vás také nutí sedět více rovně a Vy se opět cítíte lépe.

Je totiž pravdou, že tyto činnosti mohou přinést dočasné zlepšení a částečnou úlevu od bolestí, ale:

NIKDY TĚMITO ZPŮSOBY NEODSTRANÍTE SKUTEČNOU PŘÍČINU BOLESTÍ A JEN JIMI „ZÁPLATUJETE“ SKUTEČNÝ PROBLÉM.

Masáž sice dokáže rozmasírovat ztuhlé a přetížené svaly, ale jakmile se zvednete z lehátka, postupně se svaly opět přetíží a ztuhnou. Protahovacími cviky si protáhnete svaly, ale jakmile se zvednete z podložky, svaly se opět postupně stáhnou.

Zdravotní židle Vám možná umožní sedět lépe, ale stejně nepoužijete ty správné svaly, které by měly být při zdravém sezení aktivní.

Zkrátka se jedná o nekonečné kolečko, kdy se bolesti, přetížení nebo jiný projev vrátí a opět přijde čas na masáž, protažení nebo jinou „záplatu“ skutečného problému.

Co kdybyste ale odstranili skutečnou příčinu bolestí?

Co kdyby se přetížené a ztuhlé svaly samy uvolnily i bez masáže? Co kdyby se svaly tolik nestahovaly? Co kdybyste při sezení používali ty správné svaly bez bolestí?

Faktem totiž je, že pokud se zaměříte na skutečnou příčinu, proč například svaly tuhnou, proč například meziobratlové destičky dostávají tolik zabrat a bolí nebo proč se například blokují záda stále dokola, MŮŽETE SE SVÝCH BOLESTÍ ZBAVIT JEDNOU PROVŽDY, aniž byste museli investovat zbytečně moc času, peněz a energie.

Více jak 95% bolestí zad má jen jednu příčinu

Je to tak. Ať už Vás bolí záda po úrazu, při sportování nebo třeba z dlouhého sezení, v naprosté většině případů se jedná o jednu a tu samou příčinu vzniku bolestí.

TOU PŘÍČINOU JSOU ŠPATNĚ NAUČENÉ POHYBOVÉ PROGRAMY ULOŽENÉ V MOZKU, NA JEJICHŽ ZÁKLADĚ PŘI POHYBU A ZÁTĚŽI POUŽÍVÁTE ŠPATNÉ SVALOVÉ SOUHRY, KTERÉ PŘETĚŽUJÍ KLOUBY, SVALY, ŠLACHY, MEZIOBRATLOVÉ DESTIČKY NEBO VAZY

Jinými slovy lze říci, že používáte špatné svaly a jednotlivé obratle, meziobratlové destičky a vazy nejsou ve správných pozicích vůči sobě a jakmile je zatížíte, dojde k jejich přetížení. To je ten důvod, proč mají lidé přetížené svaly podél páteře nebo přetížené nebo vyhřeznuté meziobratlové destičky.

Zkrátka v místě bolesti nepoužívají správné svalové souhry, které by dokázaly provést kvalitní pohyb, bez přetěžování.

A jaké se nabízí řešení?

Myslím, že mnoho z Vás okamžitě napadlo jedno řešení – Nějakým způsobem přeučit špatné pohybové programy v mozku na ty správné a opět začít používat správné svalové souhry.

A PŘESNĚ TO JE ONO!

POKUD SE CHCETE JEDNOU PROVŽDY ZBAVIT BOLESTÍ, MUSÍTE VÁŠ MOZEK NAUČIT, ABY ZAČAL POUŽÍVAT SPRÁVNÉ SVALOVÉ SOUHRY PŘI JAKÉKOLIV ZÁTĚŽI NEBO POHYBU

Možná si teď říkáte, že se musí jednat o nějaký složitý způsob řešení, který Vás bude stát spoustu energie, času a úsilí.

TADY VÁS ALE ZASTAVÍM

Ve skutečnosti se jedná o velmi jednoduché a přirozené řešení, které podle mých zkušeností zvládne naprosto každý a stačí mu k tomu jen 15 minut denně.

Naprosto chápu, že nyní možná máte více otázek, než odpovědí, ale mám tu pro Vás jedno řešení.

Pokud se opravdu chcete zbavit Vašich bolestí jednou provždy, přečtěte si naší e-knihu ZDARMA

Napsali jsme pro Vás e-knihu Zázračných 15 minut denně aneb vyměňte gram pohodlí za kila úlevy, ve které se můžete dočíst vše o naší metodě, díky které se můžete zbavit svých bolestí jednou provždy za pouhých 15 minut denně.

Dozvíte se, proč má naprostá většina lidí bolesti pohybového aparátu, proč se jich nemohou zbavit, jaké je to nejjednodušší řešení a mnoho dalších informací.

Věnujte nám několik minut, přečtěte si naší e-knihu, a i když si z ní odnesete jen jeden poznatek, stále to pro Vás bude mít velký přínos.

Stále nemáte naší e-knihu?

 

Stáhněte si e-knihu Zázračných 15 minut denně aneb vyměňte gram pohodlí za kila úlevy

Komentáře